Gry online zbiór kultowych gier

Elektroniczna wiza kanadyjska – eTA

Jak najprościej wyrobić eTA?

W czystej teorii, Kanada nie wymaga wizy od mieszkańców Rzeczypospolitej już od marca – 2008 r. Uchwałę o wjeździe do kraju i okresu pobytu podejmuje pracownik straży granicznej przy wjeździe do kraju.

Praktycznie, kiedy dostajemy się do Kanady drogą lotniczą winniśmy posiadać aktualną eTA, innymi słowy awizację elektroniczną podróży. Jest to charakterystyczny model dowodu, który fachowo rzecz biorąc nie jest wizą, jednakże spełnia pokrewną funkcję.

Jak zdobyć wizę eTA Kanada?

Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę ambasady kanadyjskiej oraz dorzucić stosowny wniosek. Rzecz jasna, jest on dostępny w dwóch językach – francuskim i angielskim, bo to właśnie one obowiązują na terenie Kanady. Następnie, wystarczające jest zapłacić względnie niewielką opłatę, czyli siedem dolarów kanadyjskich (około 31 zł). W czasie trzech dni, będzie podjęta decyzja, co do nadania eTA. Aktualna jest od razu oraz nie ma potrzeby jej drukowania.

Jeżeli tymczasem się zastanawiamy jak wypełnić wniosek o eTA Kanada, najlepiej będzie powierzyć to do wykonania specjalistom. Egzystują filie pośrednictwa wizowego, które mogą nas wyręczyć w dostaniu koniecznych dokumentów. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie znają na tyle przyzwoicie języka francuskiego czy angielskiego, ażeby bez zarzutu uzupełniać konieczny formularz. Wiele osób zastanawia się nad eTA Kanada, w jaki sposób wykonać wniosek, mimo to nie jest to trudne zadanie, jeżeli zna się języki. Wniosek kreuje się internetowo, bez wychodzenia z domu. Jest to niezmiernie wygodne podejście. Kontakt z fachowcami pomoże w rozjaśnieniu wszystkich wątpliwości i niedopowiedzeń.

Jak działa eTA?

Elektroniczna awizacja jest ważna przez 5 lat od terminu przekazania lub do końca obowiązywania paszportu, do którego była przypisana.

Można podróżować dzięki niej w celach turystycznych bądź w tranzycie. Na tym modelu zezwolenia można zatrzymywać się w Kanadzie maksymalnie sześć miesięcy. Jeśli potrzebujemy więcej czasu, to konieczne jest dodatkowe przyzwolenie od właściwych urzędników.

Należy podobnie zaakcentować, iż dostając się do Kanady drogą morską czy też lądową, eTA nie jest konieczna.

Dowiedz się więcej:

candian visa

0 Replies to “Elektroniczna wiza kanadyjska – eTA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *