Gry online zbiór kultowych gier

E-Wiza do Kenii – planowanie wyjazdu

Elektroniczna wiza do Kenii, inaczej sposób na wyjazd bez zbytecznych formalności.

Wakacje w Kenii są ostatnimi czasy coraz to bardziej atrakcyjne. Ten kierunek nęci przyjeżdżających ładną pogodą i sezonem, który trwa praktycznie przez okrągły rok, z malowniczymi plażami a także możliwością obcowania z dziką naturą. Zgodnie z bieżącymi zasadami, pożądana jest wiza elektroniczna, którą muszą kupić zarówno wyjeżdżający, oraz osoby przemieszczające się w sprawach służbowych. Z wizowego obowiązku zwolnione są jedynie osoby poniżej 16-go roku życia, które wjeżdżają do Kenii pod opieką krewnych.

Tak aby dostać wizę, nie trzeba dopełniać żadnych spraw formalnych!

We współczesnych czasach żeby pozyskać wizę, wcale nie ma potrzeby by wystawać w kolejkach lub biegać po urzędach. Wszystkie formalności jest możliwe by załatwić w miejscu zamieszkania, kilkoma kliknięciami myszką. Jest to niezmiernie przydatne dla zarobionych osób, które przewidują podróż zaś nie mają zapasów czasowych na wielką biurokrację. Wiza jest realna do osiągnięcia na lotnisku, natomiast co jeśli zapomnimy ze sobą wymaganego dokumentu tudzież nie zostanie nam ona wydana?

Wniosek na wizę do Kenii jest możliwe dostarczyć nader prosto przez sieć. Aby mieć pełne przekonanie dobrego wnioskowania o dokument, wskazane jest skorzystać z filii wizowego pośrednictwa, która się zajmie wyrobieniem wizy w bezproblemowy oraz szybki sposób. Przy pomocy pośrednika możliwe jest otrzymać dowolny wariant wizy, w zależności od załatwianej długości przebywania na terenie Kenii.

W jaki sposób można aplikować o elektroniczną wizę?

Formularz związany z wizą do Kenii załatwia się drogą internetową. Do wniosku w którym wypada zaznaczyć wariant wizy o jaką wnioskujemy, powinno się dołożyć skan paszportu – musi być on ważny przez minimum 180 dni od powrotnej daty z Kenii. Konieczny będzie dodatkowo kolorowy skan fotografii w rozmiarze paszportu, lotnicza rezerwacja czy też hotelowa. Wyrobienie wizy wcale nie wiąże się z kolosalnymi opłatami – pod uwagę brana jest cena pośrednika i dodatkowo zapłata konsularna, zależna od typu wizy. Dzięki drodze elektronicznej definitywnie unikamy tymczasem załatwiania formalności, a samo złożenie wniosku trwa nie dłużej aniżeli kilkanaście minut. Domyślny czas tworzenia elektronicznej wizy to jedynie 2 dni robocze.

Czytaj więcej:

kenya evisa

0 Replies to “E-Wiza do Kenii – planowanie wyjazdu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *