Gry online zbiór kultowych gier

Podróżowanie na Sri Lankę

Sri Lanka stolica:

Sri Lanka owo państwo , które jest położone na wysepce Cejlon. Przynależy ona do Azji Wschodniej. Stolicą tego państwa jest Sri Dżajawardanapura Kotte. Ilość mieszkańców tegoż miasta to 136 000. Leży ono na południowych przedmieściach przeszłej stolicy Kolombo.

Sri lanka atrakcje:

Ten kraj ma bardzo dużo do zaoferowania osobom podróżującym. Spektakularne ośrodki, smakowite jedzenie i co najwyższe to bezmiar destynacji do zwiedzania. Mająca duże zainteresowanie jest „Świątynia Zęba” w Kandy. Ogromnie spekakularna budowla, którą bardzo dobrze jest zobaczyć o zachodzie słońca, wówczas gdy tamtejsi obywatele, ubrani w białe szaty przybywają z bębnami, i grają w momencie gdy figura Buddy jest obnażany.

Następującą atrakcją jest szafirowa kopalnia. Na Sri lance jest bez liku kopalni, ponieważ krajowi tubylcy szukają kamieni szlachetnych, niezważając na niebezpieczeństwo, które czeka na nich w każdym momencie. Zabawa dla wędrowców, którzy ubóstwiają dreszczyk adrenaliny na własnej skórze.
Kolejna atrakcja to „Safari w Yala National Park”. Wizerunkiem zbliżona do Safari na kontynencie Afrykańskim. Mozliwe jest tam zobaczyć tutaj krokodyle, słonie, ptaki i inne roślinożerne. Pokusa jest tutaj dla osób, które miłują egzotyczne podróże i zwierzęta.

Dla entuzjastów zwierząt warty uwagi do zobaczenia jest dodatkowo „sierociniec dla słoni”. Podczas gdy nazwa sama wskazuje, trafiają tam małe słoniątka, jakie zostały osierocone przez swych ródziców w wyniku, na przykład polowania kłusowników lub słonie wzięte prosto z takiej niewoli jak w cyrku. Znajduje się tam kilkadziesiąt słoniowatych. Codziennie odbywają wędrówki przez pobliskie miejscowości, Mieszkają na wolności, i to pewno robi największe wrażenie.

Sri lanka szczepienia:

By odwiedzać Sri lankę, należy wcześniej odbyć właściwe szczepienia takie jak:

– Zapalenie mózgu zwanym „Japońskim”
– Dur brzuszny
– Wirusowe zapalenie wątroby A i B
– Odra/Tężec/Różyczka/Błonica/Nagminne zapalenie przyusznic
– Wścieklizna

Ponadto wykonuje się jeszcze szczepienie przeciwko żółtej gorączce, chociaż w tych stronach ona nie występuje, lecz wymagana jest w specyfikacji. Pamiętać trzeba także o w pełni wyposażonej apteczce, która jest niezbędna przy każdorazowym wyjeździe za granicę.

Dowiedz się więcej:

e visa Sri lanka

0 Replies to “Podróżowanie na Sri Lankę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *